Mr. Surfacer 1000 - striekacia tmel 170ml - B519

Tekutý tmel pre jemné tmelenie a zjednotenie povrchu plastikového modelu pred farbením

ED_B519
Nový produkt

9,22 €

Tento produkt je dočasne vypredaný

Obsah balenia 170ml.

Produktový rad sa dodáva sa buď vo fľaštičke pre striekanie striekacou pištoľou alebo v aerosólu (tento produkt).
Nanášajte v slabej vrstve na suchý a odmastený povrch modelu.

Výrobky sú značené podľa hrubosti zrna:

Mr. Surfacer 500 hrubšie zrno
Mr. Surfacer 1000 jemnejšie zrno - tento produkt
Mr. Surfacer 1200 najjemnejšie zrno
Používajte Mr. Surfacer 500 pre základné tmelenie a Mr. Surfacer 1000 pre jemné tmelenie a finálne zjednotenie povrchu. Najjemnejšie zrno a najhladší povrch ponúka Mr.Surfacer 1200, dodávaný tiež v aerosólu.

Na tmelenie špár a hrubších miest modelu aplikujte lokálne štetcom v niekoľkých vrstvách. Nerieďte. Po zaschnutí prebrúste jemným brúsnym papierom pod vodu hrubosti 800 - 1000. V prípade potřebycelý postup opakujte. Pre jemné tmelenie striekajte striekacou pištoľou alebo aerosólom. V prípade použitia striekacej pištole rieďte podľa potreby riedidlom Gunze Mr.COLOR THINNER. Odporúčané riedenie je 1,5: 1 až 2,5: 1 (objemovo, riedidlo: tmelu).

Nepoužívajte iné riedidlá.

Správne nastriekaný povrch je polomatný, hladký, svetlo šedý.

Nastriekaná slabá vrstva Mr.Surfaceru zvýrazní nedotmelené miesta, prepady, škrabance a nerovnosti povrchu. Tieto miesta prebrúste jemným brúsnym papierom pod vodu a opakovane prestriekajte. Postup opakujte podľa potreby. Pred finálnym nástrekom farbou prestriekajte celý model slabou vrstvou Mr.Surfaceru 1000 pre zjednotenie povrchu. Takto ošetrený povrch je možné rozleštiť do vysokého lesku, čo je dôležité predovšetkým pri aplikácii farieb Mr.Metal Color. Pre leštenie použite jemné šmirgľové papiere alebo plátna o hrubosti 4000, a leštiaci filc. Možno tiež použiť leštiace pasty.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Žádné produkty

To be determined Poštovné
0,00 € Celkem

K pokladně